Site Rengi

Metal İçecek Standı

Metal İçecek Standı

Metal İçecek Standı nerelerde kullanılır, Metal İçecek Standı özellikleri ve ücretleri nelerdir?

Metal Standlar, özellikle geleneksel kanalda out-door kullanımda çok tercih edilen bir ürün teşhir standı cinsidir. Retail kanalında ise, gerek markaya uygun renklerle boya ile renklendirilebilmesi gerekse de bu hareketli ve yoğun ortamlarda mobilize olduğunda zarar görmemesi ve sağlam yapısından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca şişe adetleri, 2,5 lt’ye kadar çıkan şişeleri de taşıyabilecek doğal bir ortam oluştururlar.

Tüm bu koşullar bir araya geldiğinde metal içecek standı tercihi satış kanallarında sıklıkla boy göstermektedirler. Örnek görselde de olduğu gibi metalin RAL kodu ile renklenmesi sonucu, pazarlama kampanyası doğrultusunda alt markalar beraberce teşhir edilebilirler. Burada izlenen reklam kampanyasının mesajı dışında, konusu da önemlidir.

Metal İçecek Standı fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. 

Metal İçecek Standı

Aynı zamanda Ho-Re-Ca kanalında yer alan satış noktalarında da metal standları sıklıkla görmekteyiz. Tabi buralarda ürün stoğu ve sergisinden çok, ürünün display şeklinde reklamı yapılmaktadır. Dolayısı ile özellikle FMCG sektöründe, retail ve geleneksel kanalda oldukça penetrasyonu artmış bir şekilde bu standları gözlemlemekteyiz.

Seminer- toplantı- konferans, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.