Site Rengi

Nestle Pleksi Masaüstü Standı

Sadece Nestle İçin!
Nestle Pleksi Masaüstü Standı

Nestle için tasarladığımız Nestle Pleksi Masaüstü Standı tasarımı, marka için özelleştirilmiş birçok farklılığa sahiptir. Büyük küçük pek çok farklı marka için önem taşıyan ürün teşhir standları, pek çok farklı kategoriye ayrılır. Masaüstü ya da tezgahüstü diyebileceğimiz bir model olan Nestle Pleksi Masaüstü Standı da özellikleri bakımından çok sayıda avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Git gide artan tüketim ve üretimin sonuçlarından biri olan yenilikçi ve kreatif modeller hayatımıza iyice yerleşirken, seçenekler de giderek çoğalmakta. Bu sebeple, marka ve ürün gözetildiğinde iyi bir ürün teşhir standı ortaya çıkarmak da zorlaşmaktadır.

Ürün standı dendiğinde ilk akla gelen standlardan biri olan tadım standları, artık çok daha farklı ve modern şekillerde karşımıza çıkıyor. Nestle Pleksi Masaüstü Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalarda nelere dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Nestle Pleksi Masaüstü Standı Proje İncelemesi

  • Nestle Pleksi Masaüstü Standı tasarımında ilk olarak, markanın ihtiyaçlarına yönelik bir tasarım ortaya çıkarmaya dikkat ettik. Böylelikle fazla ve gereksiz parçalardan kurtularak daha kullanışlı ve dayanıklı bir stand üretme şansı elde ettik.
  • Şık ve sade bir tasarıma sahip olan Nestle Pleksi Masaüstü Standı markanın, halihazırda renkleri kullanılarak tasarlanmıştır.
  • Başlık kısmında yer alan görseller, sergilenecek ürün için marka tarafından düzenlenmiş olup, yalnızca baskı kısmı firmamıza aittir.
  • Özel iç mekan laminasyonlu baskı tekniği sayesinde, hem yüzeyleri korumak hem de daha profesyonel ve temiz bir görünüm kazanmak hedeflenmiştir.
  • Header’da özel CNC kesim kullanımı gerçekleşmiştir.
  • 3 mm pleksi ile üretilen Nestle Pleksi Masaüstü Standı özel kesim ve birleştirme ile tamamlanmıştır.
  • Sahip olduğu boyut ve ölçülere göre sergilenecek ürün için yeterli alana sahiptir.
  • Masaüstü olması özelliği ile satış arttırma amacıyla kullanımı uygundur. Aynı zamanda istenilen alana rahatça taşınacağından konumlandırma açısından avantaj sağlamaktadır.
  • Özelleştirilmiş ancak standart bir model olması sebebiyle farklı satış noktalarında kullanıma uygundur. Eczaneler, benzin istasyonları, bakkal ve marketler, kozmetik mağazaları, alışveriş mağazaları ve benzeri gibi her türlü tezgah ürünü için uygun bir kullanım sunmaktadır.

Masaüstü ve Tezgah üstü Stand Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Masaüstü stand modelleri, tezgah üstü standlar, farklı ürün teşhir standları son yıllarda oldukça ilgi görmektedir. Özellikle satışların arttırılması ihtiyacı gözetildiğinde pek çok noktada hayati değer taşımaktadır. Ürün standları, ürünlerin sergilenmesinde tercih edilen bir numaralı reklam araçlarındandır. Ürün teşhir standı kullanarak teşhir yapmak da satış yapmak da oldukça kolay ve az maliyetli bir hale gelmiştir. Farklı PR çalışmalarına ve büyük reklam panolarına ihtiyaç duymadan, odak noktalara yerleştirerek büyük reklamlar sağlamak mümkündür.

Hedef kitleye göre belirlenmiş olan ürün teşhir standları ile ilgi çekmek ve dikkat toplamak artık çok kolay bir hale geldi. Yaratıcılık, yenilikçilik ve tasarımlardaki farklılıklar sayesinde artık pek çok ürün teşhir standı birbiri ile rekabet içerisinde. Özellikle hem profesyonel bir tasarıma sahip hem de kaliteli malzemeden üretilen ürün teşhir standları uzun ve kısa vadede birçok fayda sağlamaktadır.

Birçok ürün teşhir standı amacına ve hizmetine yönelik gruplara ayrılmaktadır. Fuar standları da, masaüstü standlar da ürün teşhir standları arasında yer almaktadır. Ürün teşhir standları, üretimde fazlalıkları sebebiyle artık neredeyse hemen her sektöre belli tasarımlarla hitap etmektedir. Örnek vermek gerekirse; beyaz pleksi ve karton standlar sıklıkla eczanelerde ada stand olarak kullanılır. Buna ek olarak; geçirmeli demir standları sıklıkla bijuterilerde görmekteyiz.

Masaüstü ve tezgah üstü standlar da sıklıkla kasa arkalarında ve kasa önlerinde kullanılmaktadır. Bu standların kullanımlarındaki esas amaç genellikle satışların arttırılmasıdır.

Kasa önleri gibi alışverişin son durağı olan ödeme noktalarında bulunan ürünler, diğer ürünlerden daha fazla ilgi çekmektedir. Aynı zamanda kasada ödeme yaparken vakit geçiren potansiyel alıcılar için de dikkat çekici bir modeldir.

Özellikle ufak ürünler, müşterilerde daha ucuz ve alınabilir hissi yaratmaktadır. Bu hissiyatı kolay erişilebilirlik algısı ile birleştirdiğimiz zaman satışların artması rahatlıkla beklenmektedir. Masaüstü standı kullanmanın tek avantajı satışların artmasını sağlamak değildir. Masaüstü standlar oldukça kullanışlı ürünlerdir. İstenilen yere rahatlıkla taşınabilmektedir, üzerinde sergilenecek ürünler kolaylıkla değişebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkanı da sunmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.