Site Rengi

Tel Kitap Teşhir Standı

Tel Kitap Teşhir Standı

İndirimli kitapları veya promosyon içeren kitapların teşhiri için kullanılan stantlardan biri de tel kitap standlarıdır Bu standın kullanım alanı genel itibariyle bir sebep ile ucuza satışı yapılmakta olan ürünler de olabilirken, out-door(dış-mekan) kullanım için de tasarlanmış olabilirler. Bu ürünlerin sepetin içerisinde bulunduğunu gören müşteriler ekstra bir indirim olduğunu fark ederek sepete yönelmektedir. Bu sayede satışı yapılan diğer ürünlerinde satıldığı görülmektedir.

Tel Standlar içerisine alacağı kapasiteye ve tekerlekli olup olmamasına göre bazı fiyat farklılıkları içermektedir. Satış yapmak isteyen kişilerin bu ürünü çeşitli noktalarda mobil olarak kullanma gibi bir düşüncelerinin bulunması durumunda tekerlekli olanlarının tercih edilmesi daha uygundur. Bu şekilde bir düşünce yoksa diğer ürünler de tercih edilebilir.

Ürün görselinde metal gövdeli bir tel standı gösterdik. Kartpostal Standı olmasına rağmen malzeme bakımından bizi anlattığı için ve bu ürün de kitap formunda olduğu için, bu görseli tercih ettik.

Tel stand çeşitleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.