Site Rengi

İmplant Modüler Kongre Standı

İmplant Modüler Kongre Standı

Mezopotamya Diş Hekimliğ Günleri Fuarında kullanılmak üzere Osstem İmplant için tasarımını gerçekleştirdiğimiz İmplant modüler Kongre Standı, hızlı kuruluma sahip modüler sistemler ile tasarlanmıştır. Modüler standlar sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile pek çok etkinlik ve organizasyonda kullanılan yapılardır. Yerel ve uluslararası kanallarda gerçekleşen toplantı, fuar organizasyonu, kongre, seminer, sempozyum gibi etkinliklerde hem misafirler için hem de stand sahipleri hızlı çözümler üretebilme özelliği sağlar. Kaliteli ve şık tasarımları ile temsil ettikleri firmanın kimliğini en net şekilde yansıtabilmek, bilgi alış verişlerini koordine edebilmek için ideal teşhir araçlarının başında gelir.

Modüler standlarda zemin; parke ya da halı kaplama uygulaması ile kullanılmaktadır. Sağlamlığını ve kullanılabilirliğini arttırmak amacı ile sıklıkla halı kullanım tercih edilir. İmplant Modüler Kongre Standı ve benzeri tüm fuar standlarının en cazip özelliği ise kolay kuruluma sahip olarak kullanıcının hem zamandan hem de efordan tasarruf etmesini sağlamaktır. De- montaj özelliği ile hem hız hem de konfor sağlar. İmplant Modüler Kongre Standı tasarımında neler yaptık, hangi özellikler üzerinde durduk İmplant Modüler Kongre Standı Proje İncelemesi başlığından ulaşabilirsiniz.

İmplant Modüler Kongre Standı Proje İncelemesi

 • 6×7 ölçülerinde sahip olduğumuz toplam 42 m2 olan alanı, geniş ve rahat bir biçimde kullanabilmek amacıyla modüler sistemlerin avantajlarından faydalandık. Ziyaretçilerin stand içerisinden hem konforlu hem de aktif bir şekilde vakit geçirebilmeleri hedefimize stand içi sağladığımız dizayn ile ulaşmış olduk.
 • Kurulum ve nakliye açısından diğer stand sistemlerine oranla ekstra kazançlar sağlayacak bir model elde ettik. Ekonomik olarak ve zaman olarak stand kullanıcılarına büyük fayda sağladık.
 • Stand zeminine döşediğimiz gri renkli halı kaplama ile stand üzerinde kullandığımız renkleri dengelerken zemin kalitesi ve sağlamlığını arttırdık.
 • İmplant Modüler Kongre Standı tasarımında stand renklendirmelerini firmanın temsili renk ve logolarından tercih ederek bütüncül ve dikkat çekici bir tasarım sağladık. Turuncu renkli folyo baskı ile uygulanmıştır.
 • İki cephesinde duvar bulunan stand sisteminde her noktadan belirgin ve dikkat çekici bir görünümü sağladık. Asimetrik şekilde yerleştirdiğimiz karşılama deski ile karşılama görevlisinin her cepheye hakim olabilmesini ve hitap edebilmesini kolaylaştırdık.
 • Stand içi duvar birleşimine eklediğimiz bir adet depo ve depo içi kettle bulunmaktadır. Buna ek olarak; askılık, çöp kovası, mini buzdolabı, bir adet TV, bir adet karşılama banko, bir adet tabure, dört adet cam masa ve on altı adet sandalye stand içinde yer almaktadır.
 • Masa ve sandalye dizaynını ziyaretçilerin daha aktif ve konforlu bir deneyim yaşayabilecekleri şekilde dizayn ederek standdan alınabilecek maksimum verimliliği sağladık.
 • İmplant Modüler Kongre Standı tasarımında reklam ve videoların oynatılması amacı ile TV’yi misafirlere yönelik bir şekilde konumlandırdık.
 • Her iki cephenin giriş kısımlarında yer alan modüler vitrin kullanımı ile istenen ürünlerin (cerrahi operasyon kitleri, implant türleri, ara parçaları vb.)  teşhirini dikkat çekecek bir biçimde konumlandırmayı başardık. Vitrin raflarında cam malzeme kullanılmıştır.
 • İmplant Modüler Kongre Standı tasarımında TV ve stand ışıklandırmaları için stand elektrik işçiliği alanında uzman kadro tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmıştır.
 • Logo ve görsel alanlarda dijital baskı yöntemi kullanarak son derece modern ve pürüssüz bir görünümü standa kazandırdık.
 • İmplant Modüler Kongre Standı nakliye, kurulum ve sökme işlemleri firmamıza aittir.
 • Tüm modüler stand tasarımlarımıza ulaşmak için Modüler Sistemler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.