Site Rengi

Bar Şişe Standı

Min. 50 Adet
Bar Şişe Standı

Bar Şişe Standı, bir barın görünüşü sergilendiği ürünlerinin nasıl göründüğüyle doğru orantılıdır. Buna göre bir barın vitrini, kullanılan teşhir standları çok büyük öneme sahiptir.

Bar, hotel, restaurant, cafe gibi mekanlarda(HO-RE-CA), gibi kanallarda bardak servisi dışında da kullanılır. Özellikle, premium tatlar sunan içkilerin bu noktalarda satışını arttırmaya yönelik çalışmalarda bar şişe standı, önemli bir rol oynamaktadır.

Şişelerin sergilendiği bu stand türleri, tekli veya çoklu teşhirde sıklıkla kullanılmaktadır. Genelde tezgahüstü veya asalak şekilde teşhir görülür. Nadir de olsa , ürün damisi şeklinde ayaklı olarak da görülebilir.

Bu ürün teşhir standı cinsi üretiminde, ahşap, metal ve pleksi(akrilik) sıkça kullanılmaktadır. Bu malzemeleri destekleyici nitelikte, mekanların genelde az ışıklı olmasından dolayı dikkati çekecek şekilde kullanılmaktadır. Ve böylece ürün, teşhirde ön plana çıkarılmakta ve bir çok konuda reklam yasağı bulunan alkol grubu ürünlerinin şişe bazında satışını arttırmaktadır.

bar-sise-standi

Distribütör veya markayı satışlar anlamında mutlu eden bu durum, mekan sahiplerini de cirosal anlamda desteklediğinden mütevellit, aynı şartlar işletmeciler için de geçerlidir.

İçki Standı çeşit ve modelleri için, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.