Site Rengi

Benzinlik Stand

Min. 50 Adet
Benzinlik Stand

Benzinlik Stand tasarımları nasıl yapılır, ücretleri nelerdir?

Benzinlik yani akaryakıt istasyonu dendiğinde teşhir bakımından akla, Petrol Market rafları, Dükkan Raf modelleri gibi konular da akla gelmektedir. Ancak biz bu proje itibariyle, bağımsız bir ürün teşhir standından bahsetmekteyiz. Bu projeyi üzerindeki ürünle de isimlendirsek, yanlış bir iş yapmış olmayacaktık. Benzinlik gibi satış noktalarında, çok fazla çeşit ile potansiyel müşterilerin algıları etkilenmektedir. Bu sebeple zaten küçük bir alanda bu tip yağ standları, dışarı çıkarılabilmektedir. Bu nedenle benzinlik standı yaparken metal malzeme seçimi oldukça yerinde olacaktır.

Proje üzerinde, sağ ve sol yanlarda zemine yakın, ürün cut-out şeklinde düşünülmüştür. Zemine yakın olmasının sebebi, ağır ürün temsilidir. Bunun dışında ürün ambalajının total proporsiyonu korunma hedefi gözetilmiştir.

Tüm stand talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda ise, tüm hizmet sektörlerine dair özellikle benzinlikteki pompacılarla ilgili davranışlarımızı gözden geçirmemizi sağlayacak mini bir belgesel videosu yer almaktadır. Mesela Pompacı yerine, ön saha satış elemanı demek daha sağlıklı olacaktır. Farklı bir alternatif olarakta akaryakıt satış görevlisi denebilir. 

 

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.