Site Rengi

Kahve Stand

Kahve Stand

Kahve Stand dendiğinde, aslında çok geniş bir konudan bahsettiğimizi söylemek elbette yanlış olmayacaktır. Burada marketlerdeki tanıtım standları, ürün teşhir standı ve örnek görseldeki gibi satış kiosklarından bahsedildiği gibi, küçük ev aletlerinin altındaki platformlardan, otellerde banketlerin kullandığı kahve makinesinin konduğu masalara kadar geniş bir dünyadan bahsediyoruz.

Buradaki projede satışı yapan kimsenin, dar alanı en marjinal kullanılması, ürün depo alanının tezgah arkası en verimli şekilde dolap ve raf kullanılacak şekilde ölçülendirildi. Ahşap Kahve Standı dendiğinde, renk uyumu kahve ile en çok uyum sağlayan hammaddelerden birisi ahşaptır. Burada ahşabın ton uyumu dışında, organik yapısı ile beraber, organik yüzeyi ve ahşabın sıcak yüzüdür.

Kahve, her şeyden önce bir keyif içeceğidir. Hangi hasadın nasıl kavrulduğundan demlenmesine kadar, bir çok farklı uygulamayı içinde barındırır. Her şeyden önce bu ürünün usta gurmeleri, tadımcıları vardır. Bu seferle gerek servise sunulan ürün, gerekse kanaldaki noktada, bilinçli tüketicinin dikkatini çekmek değerlidir. Aynı zamanda içeriğinde bulundurduğu maddelerden dolayı, dikkat arttırıcı, uyarıcı, uyku kaçırıcı etkisi vardır. İş hayatında yorucu mesailerin ve uzun sabahlanan sınav gecelerinin en iyi arkadaşlarından birisidir.

Kahve Standı Fiyatları ve talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.