Site Rengi

Pastil Standı Hakkında Her Şey

Min. 1.000 Adet
Pastil Standı Hakkında Her Şey

Pastil standı kullanımı, pastil standı kullanım alanları, pastil standı ölçüleri ve fiyatları..

Boğaz ağrısına pastil kullanımı, en yaygın ve hızlı sonuç alınabilen bir üründür. Naneli pastil, Limonlu Boğaz Pastili gibi, zevke ve ağız tadına göre tüketicisine seçenekler sunabilmektedir. Ürün OTC .Grubu ürünü olduğu için “Reçetesiz pastil” adı ile çağrılabilmektedir. Ürün ithalatta Tarım Bakanlığı’na bağlıdır. Bu yönüyle de Sağlık Bakanlığı’ndan ayrılmaktadır. Zaten reçetesiz satılabildiği için Pastil Standı eczane gibi satış noktalarında yerini alabilir.

Yukarıda ve aşağıda tasarım çalışmalarını gördüğünüz ürün marka için thermoform vakum tekniği ile şekillendirilmek üzere, tarafımızdan tasarlanmıştır. Antişok malzemenin kalıp üzerinde şekillendirilmesi ile kullanılan bu üretim tekniği stand için oldukça yoğun bir şekilde kullanılmakadır. Ürün, market, eczane, benzinlik gibi bir çok farklı mekanda satılabileceği için, pratik ve sağlam, aynı zamanda görsellikten ödün vermeyen bir tasarım, ürün satış grafikleri için önemlidir.

Vakum stand talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Seminer- toplantı- konferans, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.