Site Rengi

Vakum Lego Stand

Min. 500 Adet
Vakum Lego Stand

Vakum lego stand nedir, vakum lego stanları kullanım alanları vakum stand ücretlerini içeren yazımızı sizin için derledik.

Dünyada yaratıcılığı en çok teşvik eden oyuncak türlerinden biri olan legolar, günümüzde sadece çocukların değil yetişkinlerin dahi keyifle oynadıkları bir oyuncak türüdür. X ve Y kuşağının da çocukluklarının bir bölümünü bu oyuncaklar ile yaşamış olmaları da önemli bir kriterdir. Özellikle oyuncak satışı yapan mağazalarda bulunan legoları, çok yaygın olduğu için artık birçok yerde görebilmek mümkündür.

Vakum Lego Stand

Lego ve lego ile ilgili ürünler, satıldıkları veya teşhir edildikleri yerlerde genellikle bir teşhir standı üzerinde bulundurularak satılmaktadırlar. Bu standlar farklı malzemelerden, farklı boyutlarda ve çok geniş bir ölçü aralığında üretilebilmektedir. Üretiminde metal, ahşap ve plastiğin sıklıkla kullanıldığı lego standlarında en güzel çözümlerden biri de vakum standlar olmaktadır. Plastik levhaların alimünyum kalıp üzerinde şekillenmesi ile üretilen vakum lego standlarını çok yaygın olarak birçok farklı mağazada insanların ilgisini çekmektedir.

Vakum lego standı için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vakum Lego Stand Ücretleri

Standlar, tasarımından üretim aşamasına ve hatta sergileneceği pazara kadar ayrı bir ilgi ve detaylara hakimiyet gerektiren ürünlerdir. Vakum standlar, oldukça dikkat çekici ve pek çok ürünün tanıtımı için uygun tasarlanabilen stand türlerinden biridir. Ancak stand ücretleri hakkında net bir bilgi vermek yanlış olacaktır. Standda kullanılan malzemenin çeşidi, malzemenin miktarı, reklamının yapılacağı marka ve ürün ve daha pek çok şey vakum standlar üzerinde belirleyici olacaktır. Ayrıca sergilenecek ürünün boy-ölçü ve ağırlıkları da önemlidir. Ürünün monteli ya da demonte bir şekilde nakliyesi de ücrete yanıstabilmektedir. Bu sebeple, herhangi bir stand türünü kullanmadan önce tasarımın aktarılması ve ona göre fiyatlar hakkında bilgi alınması en doğrusu olacaktır. 

Seminer, konferans, toplantı, PR çalışmaları & Reklam çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetleriniz için KheironOrganizasyon‘a ulaşabilirsiniz.  

Vakum Stand Kullanım Alanları

Vakum standı, oval ve kare vakum kalıplar kullanılarak oluşturulmaktadır ve çoğunlukla ölçüleri standarttır. Dijital baskının yapılması ile birlikte bütün organizasyon işlerinde kullanılabilmektedir. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.