Site Rengi

Arabacılar Tekstil Karacan Fuar Standı

Arabacılar Tekstil Karacan Fuar Standı

Arabacılar Tekstil Karacan Fuar Standı, 17- 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Hometex Fuarı için tasarlamış olduğumuz bir stanttır. Modüler sistemlerin özelliklerinden faydalandığımız bu stantta octanorm stand tipini tercih ederek tekstil ürünlerinin teşhirinde en faydalı ve avantajlı modeli yakalamış olduk.

Arabacılar Tekstil Firması’nın Karacan Home markası için tasarlanan bu stant, modüler tekstil fuar standı olup birçok ürünün sergilenmesi için uygun özelliklere sahiptir. Her sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe de çok fazla ürün ve büyük bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Tekstil fuarı, uluslararası ev tekstil fuarı ve ev tekstili ile ilgili tüm organizasyonlarda ön plana çıkmak ve dikkat çekmek oldukça önemlidir. Marka ve firmanın vizyonunu yansıtabilen, hedef kitlesine yönelik, profesyonelce üretilmiş tasarımlar uzun ve kısa vadede büyük fayda sağlamaktadır.

Octanorm stand modeli, kişiselleştirmeye ve farklı tasarımların uygulanabilmesine oldukça uygun olan bir stand türüdür. Birbirinden farklı ve dikkat çekici tasarımlarla tamamlanan octanorm stant modeli kişiselleştirilmiş özellikleriyle Karacan Home Arabacılar Tekstil için ideal görünüm ve kullanım formuna ulaşmıştır.

Ürün teşhiri gerçekleşirken ürünlerin potansiyel alıcılarla direkt temas halinde olması, yalnızca ürün sergisinin değil; görsel iletişim araçlarının da kullanılması, ışıklandırma ve aydınlatmalar standın kalitesini arttırarak akılda kalıcılığı da daha rahat bir şekilde sağlamayı kolaylaştırır. Birçok farklı özellikten faydalandığımız Karacan Fuar Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik ve merak ettiğiniz tüm detayları Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Arabacılar Tekstil Karacan Fuar Standı Proje İncelemesi

 • 17- 21 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan ve ev tekstil organizasyonlarının en sık tercih edilen fuarı olan Hometex Fuarı için tasarladığımız bu stand modelinde birçok yeniliği sağlamayı başardık.
 • Karacan Fuar Standı tasarımında öncelikli hedefimiz; katılımcı firmanın ve rekabetin çok yüksek olduğu bu alanlarda gerek kalite, gerek vizyon gerek ise tasarım ile ön plana çıkmaktı. Markaya ve teşhir edilmesini sağlayacağımız ürünlere olan güvenimiz sayesinde Arabacılar Tekstil Firması’nı en iyi şekilde temsil edecek tasarımı gerçekleştirebildik.
 • Farklı büyüklüklerde raf, konsol, panel, ve çeşitli bölmelerin entegre kullanımı ile tasarımını sağladığımız bu stand için stand sahibine de pek çok kolaylık sağlama hedefimiz vardı. Kolay ve hızlı kurulum, sökülüp takılabilen rahat kullanım deneyimi ile stand sahibi firma için birçok avantaj sağladık. Gerek zamandan tasarruf etmek gerek ise ekonomik açıdan fiyat- performans kalibresini arttırmak amacı ile tercih ettiğimiz octanorm stand modeli Karacan Fuar Standı tasarımı için en uyumlu model oldu.
 • Temsil ettiğimiz Arabacılar Tekstil için alışıla gelen octanorm stand modellerinin dışına çıkarak yenilikler sağladık. Böylece Arabacılar Tekstil Karacan Fuar Standı tasarımının dikkat çekiciliğini ve akılda kalıcılığını arttırdık.
 • Standın kapalı olan iki cephesi bulunmaktadır. Yan yana olan iki açık cephesi sayesinde fuar ziyaretçilerinde daha rahat erişilebilir algısı yaratmayı ve daha davet edici bir profil çizmeyi başardık.
 • Standın hem ön hem de yan cepheye hitap eden büyük giriş tabelaları sayesinde, fuar alanının her yerinden rahatlıkla görülebilme amacımıza ulaştık.
 • Ön cephede yer alan karşılama bankosu ile ziyaretçiler için daha keyifli bir başlangıç ortamı sunduk.
 • Karacan Fuar Standı tasarımı içinde yer alan test alanı ile sıradanlıktan uzak bir fuar ziyareti deneyimini tüm ziyaretçilerimize sunduk. Yan giriş kısmına çapraz biçimde yerleştirilen karyola ile dikkat çekmeyi ve akılda kalmayı başardık.
 • Stand içerisinde üçer sandalyeden oluşan toplam üç adet cam masa grubu bulunmaktadır. Fuar ziyaretçilerinin birbiri ile etkileşim içerisinde olabilmesi ve ve daha konforlu vakit geçirebilmesi için alan değerlendirilmesi titizlikle yapılmıştır.
 • Karacan Fuar Standı girişinde bulunan ışıklı pano ve stand içinde yer alan görseller sayesinde iletişim araçlarının neredeyse tamamını kullandık.
 • Beyaz ana rengini kullandığımız standda dikkat çekiciliği firmanın hali hazırda temsili renk ve logoları ile sağlayarak bütüncül bir görünüm elde ettik.
 • Karacan Fuar Standı tasarımında çok sayıda ürünün rahat bir şekilde sergilenebilmesine olanak sağlayacak alanlar yarattık. Stand genel aydınlatmasını ortam ile uyumlu ve profesyonel bir elektrik işçiliği ile gerçekleştirerek tamamladık. Böylelikle alanda bulunan tüm misafirler için uzunca vakit geçirmeyi sağlayacak koşullar yarattık.
 • Logo ve görsel alanlarda dijital baskı yöntemi kullanarak son derece modern ve pürüssüz bir görünümü standa kazandırdık.
 • Tüm octanorm stand modellerimizi görmek için Octanorm Stand sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.