Site Rengi

ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı

Min. 50 Adet
ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı

ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı, ekonomik yakıt tüketimi ve avantajlı vites kullanım imkanı sunan ZF AfterMarket için tasarlanmış bir stand modelidir. Günümüz dünyasına uygun teknolojik yeniliklerle hizmete sunulan ürün sayısı her gün daha da artmaktadır. Ürünlerin artması, sergilenecek piyasanın genişlemesine ve gelişmesine olanak sağlamakla beraber birçok ürün teşhir aracının da sahalarda etkin bir şekilde rol oynamasına olanak sağlamaktadır.

Oto bakım ürünleri standı, gündelik hayatta pek çok farklı noktada karşılaştığımız ve aktif olarak kullanımını gerçekleştirdiğimiz standlardır. Oto bakım ürünleri standı denildiğine akla ilk olarak oto tamir istasyonları gelse de zaman zaman süpermarketlerde dahi bu standları görmemiz mümkündür.

Benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, süper marketler, araba hastaneleri, oto tamir istasyonları, oto yıkamacılar, şehirlerarası terminaller ve benzeri noktada ürünlerin teşhir edilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir. ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı tasarımının da, kullanım alanı oldukça geniştir. Ayaklı standlar kategorisinde yer alan bu stand tasarımında tekerlek kullanımı gerçekleştirilerek kullanım kolaylaştırılmıştır. ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalarda hangi detaylara dikkat ettik tüm ayrıntıları ile Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı Proje İncelemesi

  • Otomobil bakım ürünleri standı tasarımında öncelikli hedefimiz sağlam ve uzun ömürlü bir stand tasarımı sağlarken aynı zamanda sade ve şık bir görünüm elde etmekti. Dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü kullanım avantajı sayesinde bu stand modelinde ana malzeme olarak metal kullanımını tercih ettik. Böylelikle hem ürünlerin sergilenmesinde kg cinsinden yeterli sağlamlığa sahip oldu hem de daha nitelikli bir görünüm sağlandı.
  • Standda toplam dört adet raf bulunmaktadır. ZF otomobil bakım ürünleri standı, birçok ürünün sergilenebilmesi için ideal genişlik ve uzunluğa sahiptir.
  • 160 cm x 50 cm ölçülere sahip olan otomobil bakım ürünleri standı, görsel iletişim araçlarının kullanımı için de yeterli alanı barındırmaktadır. Yan görsellerde bubble üzeri uygulama gerçekleştirildi.
  • Kaplamalarla renklendirilen ve daha dikkat çekici hale getirilen bu stand modelinde sade ve şık bir görünüm elde etme hedefimiz vardı. ZF otomobil ürünleri standı tasarımında tek renk kullanımı tercih ettik.
  • Stand, arka kısımda bulunan iki adet tekerlek ile mobilize edildi. Daha rahat ve konforlu kullanım imkanı sağlandı.
  • Stant görselleri sac üzeri folyo, dekota üzeri folyo, PP üzeri folyo, Oluklu PP üzeri folyo veya PVC üzeri folyo gibi bir çok alternatifle yapılabilir. İsteğe ve ihtiyaca göre bu alternatifler çoğaltılarak istenilen forma sokulabilir.
  • Marka ismi ve logosu headerda görülebilir, sade ve şık bir şekilde sac üzeri folyo sıvanarak kullanıldı.
  • Dayanıklılığı ve estetik görünümü ile tercih ettiğimiz metal malzeme kullanımı ve işçilik ile %100 memnuniyet içeren bir sonuç aldık.
  • Her malzemenin kendine has belirleyici özellikleri vardır. Stand üretiminde ve tasarımında ortaya çıkan sonuçtan maksimum verim ve memnuniyeti elde etmek için; kullanılacak olan malzemelerin özellikleri iyi bilinmelidir. Bazı kullanım alanları için plastik stand kullanımı uygun olurken bazı alanlar için metal ya da ahşap stand kullanımı daha doğru bir tercih olabilir. Bu sebeple ZF Otomobil Bakım Ürünleri Standı tasarımında, sergilenecek olan ürünler göz önünde bulundurularak malzeme kullanımı gerçekleştirilmiştir.

Otomobil Bakım Ürünleri Standı Nerelerde Kullanılır?

Oto bakım ürün standları sıklıkla benzin istasyonları, otomobil tamircileri ve yıkamacılar gibi alanlarda çıksa da geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bakım ürünleri üreticisi olan firmaların kendi markalarının ve ürünlerinin tanıtımlarını, reklamlarını yapmaları için fuar organizasyonlarında sıklıkla kullanılır.

Araç kullanımının her geçen gün yaygınlaştığı ve dolayısı ile bakım ürünlerinin de giderek arttığı bugünlerde, tüm üreticiler için kıyasıya bir rekabet ortamı bulunur. Her marka ve firma üretmiş olduğu bakım ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilme amacı ile çeşitli reklam araçlarını kullanır. Fuar, toplantı, PR çalışması gibi organizasyonlarda bir araya gelinerek sektöre yeni atılan ve hali hazırda sektörde bulunan firmaların kendilerini en iyi yansıtacak standı kullanmaları beklenir. Otomobil bakım ürünleri standı özellikleri ne kadar fazla nitelik barındırırsa hem kısa vadede hem de uzun vadede o kadar fazla fayda sağlar.

Aynı zamanda hem otomobil aşığı hem de lüks ve konfor aşığı kişiler de sıklıkla bakım ürünü standı kullanımı tercih eder. Garaj, bahçe, galeri gibi alanlarda kullanılır. Bu sebeple görüntünün tatmin edici olması da oldukça büyük önem taşır. Özel tasarımlar her zaman çok daha fazla tercih edilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.