Site Rengi

Sadece Jim Beam Markasına!
Fıçı Standı

Fıçı Standı kullanım alanları ve ücretleri nelerdir?

Proje adı Jim Beam Barrels Stand olan bu teşhirler beyaz ve kahverengi olarak iki şekilde üretildi. Bu bölümde kahverengi olan ürün teşhirlerini ele alacağız. Ahşap fıçı Ölçüleri oluşturulurken, teşhirdeki ürün sayısı, raf sayısı, evrensel fıçı proporsüyonuna sadık kalınarak genel çizgiler oluşturuldu. Bu tarz fıçıların üretiminde genelde Meşe Fıçı gibi malzemeler kullanılırken, bu Fıçı Standı üretiminde Huş Kontra kullanılmıştır. Malzeme yapısı ile istediğimiz şekil böylece kolayca verilmiştir.

Beyaz uygulamada ve sitemizde Viski Standı adı ile yer alan projede ise MDF kullanılmıştır. Projenin kahverengi uygulamalarında kurumsal pantone koduna sadık kalınarak ortaya çıkarılan bu üründe beyaz uygulamaya dişi-erkek esprisine sadık kalınarak siyah uygulama yapılmıştır.

Yukarıda ve aşağıda resim ve tasarımlarını görebileceğiniz bu projenin yapılışının bazı aşamalarını da yine alttaki YouTube videosundan izleyebilirsiniz.

Alkollü İçki Satış ve Sunumları yurt içinde belirli izinlere tabiidir. Aksi halde bu yasağı delenlere, ülke içinde belirli yaptırımlar uygulanmaktadır.

Stand talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.