Site Rengi

Musluklu Viski İçki Standı

Min. 250 Adet
Musluklu Viski İçki Standı

Musluklu Viski İçki Standı, görsel açıdan mekanına  farklı hoş bir  ambiyans katarken, aynı zamanda kullanım kolaylığı ile hızlı hareket olanağı da sunmaktadır.

İçki Standları, adı ile anıldığı gibi teşhir edilen içkinin muhteviyatı ile de anılabilinir. Ho-Re-Ca kanalında çok kullanılan bu standların isimlerini, viski standı, bira standı, şarap standı, votka standı veya viski standı gibi düşünebiliriz.

Oldukça dikkat çekici olan bu ürünler, içine fonksiyonellik katıldığında daha da değerli hale gelmektedir. Mekan ambiyansına da değer katmaktadırlar. İnsanların her zaman için, deneyimlerini farklılaştırmak gibi bir yönelimleri vardır.

HO-RE-CA’da Neden Viski  İçki Standı?

Musluklu Viski İçki Standı, bu yönde ürünün satış sirkülasyonuna satıldığı Ho-Re-Ca kanalında büyük katkı sağlayacak ürünlerden birisidir.

Bu teşhirler üretilirken, kullanılacak malzeme, fotografik hafızadan faydalanarak ileriye ket vurma metodu uygulanarak, depo koşullarında saklandığı malzeme kullanılabilmektedir. Örneğin bu şekilde piyasada ahşap teşhir  çözümleri bulunmaktadır. Ancak biz daha çok kişiye özel ürünler üreten bir e-ticaret firmasından çok, markalara çözümler üreten bir firmayız.

Böylece ahşap çözümde kişi içkiyi herhangi bir teşhirde, daha önceden gördüğü malzeme ile eşleştirecek ve algısını güçlendirecektir. Ancak bir önceki paragrafta da belirtildiği gibi bar, cafe restaurant gibi bir ortamda pleksi çözümü çok daha doğru olacaktır. Bireysel olarak satın almak istiyorsanız, başka firmaların sağladığı ahşap çözümlere yönelmenizi öneririz. Markanızın pazarlaması doğrultusunda Ho-re-ca kanalı için bizi arayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pleksi çözüm sunulduğunda, farklı tasarım ve çözümlerle beraber, üstte ve altta tasarımlarda göremediğiniz, LEDli sunumlar satış noktalarında oldukça dikkat çekici olacaktır. Bu noktada pleksinin şeffaf levha alternatiflerinden yararlanmak mümkündür. Işıksız veya ışıklı bu tip sunumlar oldukça dikkat çekici olacaktır. Aynı zamanda mekanın ambiyansı ile de bu tip teşhirler uyumlu olmalıdır. Bir gece klübünde pleksi LED ve diğer enstrümanlarla beraber, bu kullanım şekli son derece paraleldir.

Aynı zamanda viski içki seçenekleri arasında oldukça pahalı tercihlerden birisidir. Bu nedenle pleksi akrilik sunumlar son derece premium görünecek ve markanızın HO-RE-CA kanalında ışıldamasına vesile olacaktır.

İçki Standı talepleriniz için, bizi arayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.