Site Rengi

Silindir Stand

Sadece Courvoisier Markasına!
Silindir Stand

Silindir Stand şeklinde tasarlanan bu ürün teşhir standının tasarımında ve üretiminde premium teşhir hedeflenmiştir. Tasarımla beraber bir ürün ortaya çıkarılırken nasıl üretildiği de önemlidir. Çok iyi bir tasarım özensiz bir işçilikle heba edilebilirken bir başka vasat bir tasarım iyi bir işçilikle başarılı bir ürün gibi gösterebilinir.

Burada da tasarımda pleksi ve ahşap bölümünün birleştiği yerde tasarımda, sıfıra sıfır bir köprü görüyorsunuz. Bu projede çok ince bir ayrıntı gibi görünüyor olsa da, bütün görüntüyü belirleyen unsurlardan birisidir. Ayrıca konu sadece bununla da sınırlı değildir. Halk arasında çok yaygınlaşmış bir deyim olan ” Bir tarafı yaparken, diğer tarafı bozmak” burada da geçerlidir. Bu projede pleksi kapağı o şekilde koymak için kademeli bir kanal oluşturmak gereklidir. İşte burada ahşap ham hali ile ortaya çıktığı için, projenin ruhuna uygun olarak, o ara yaldızlı boya ile boyandı.

Silindir Stand Proje Detayları:

Proje ile ilgili değineceğimiz başka konulardan birisi de şudur. Standları malzeme cinsine göre sınıflandırırken şuna dikkat ettik. Genelde gövdeyi oluşturan parçanın hammaddesinin oluştuğu üründen yola çıktık. Burada gövde her ne kadar ahşaptan meydana gelmiştir. Ama pleksi kapak stand oluşturan iki ana parçadan biridir. Dolayısıyla da bu teşhir ürününün ana malzemeleri arasında yer alması oldukça isabetlidir.

Ayaklı Standlar kategorisine rahatlıkla sokabileceğimiz bu ürün içinde premium teşhir amaçlı olarak, yine zemin altına LED ışık gömme şekilde konulmuştur. Bu da tam ürünün altına denk gelmektedir. Böylece sıvı halde yer alan bu ürün altından ışık gelmesi oldukça hoş bir görüntü oluşturur.

Ürün sergileme Standları, üzerlerinde yer alan ürün değerlerine göre çeşitli ek uygulamalar isteyebilmektedir. Örneğin bu teşhirde, Courvoisier ürünü teşhir edildi. Piyasa değeri muadilleriyle kıyaslandığında oldukça yüksek olan bir üründür. Hatta, Napolyon deniz seferlerinde bu konyaktan büyük miktarda depolayarak yanında götürmüştür. Bu nedenle, özel bir işçilikle teşhir ürününe kilit eklendi.

Bunlara ek olarak, bu kadar incelikle meydana getirilmiş bir üründe, ürünün oturduğu zeminin ahşap görüntüsü kabul edilemezdi. Bu nedenle, bu zemin baskıda kullanılan aynı mor renge lake olarak boyandı. Yine projenin üzerindeki baskı yüksek kalite ile basıldı. Uygulaması da oldukça dikkatli yapıldı. Bu tip standlar tanıtım için iyi bir “sunum standı” örneğidir.

Alkol Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.