Site Rengi

Min. 3 Adet
Vakum Oval Stand

Vakum Oval Stand, perakende satış kanalı  zincir marketlerde, özellikle gıda sektöründe sıklıkla görmekteyiz. Zincir market, alışveriş merkezi, halka açık alanlarda ve benzeri yerlerde sıklıkla karşılaşırız bu stand türleriyle. Bu stand türleri, anket yapmak, pazar araştırması yapmak, dil okulları için ön kayıtlar yapmak ve ürün tadım işlemlerini yapmak için oldukça uygun stand türleridir.

Plastik levhaların alüminyum kalıp ve ısı yardımıyla şekillenmesi sonucu ortaya çıkan vakum oval stand, daha çok tanıtım aktivitelerinde kullanılmaktadır. En çokta FMCG sektöründe, tadım standı olarak görmekteyiz.

Başında bir host veya hostess ile daha çok tadım, kredi kartı tanıtımı, yabancı diller okulu ve benzeri aktivitelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Tanıtım ve tattırım için oldukça elverişli olan bu stand türleri aynı zamanda kullanım rahatlığı sunmaktadır. Görünüşünün şık tasarımıyla dikkat çekmeyi ve ilgili ürününüze yönelinmesini sağlamaktadır.

Vakum standların da bir çok çeşidi bulunmaktadır. Vakum standlara diğer birçok stand çeşidinde olduğu gibi firmanızın veya markanızın baskısını da ekleyebilirsiniz.

Marka bilinirliği konusunda oldukça büyük avantajlar sağlayacaktır. Bu stand türleri ve çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Vakum Oval Stand

Vakum Oval Stand, genelde bir aparat olmadan birbirine geçme tekniğiyle kurulurlar ve kaldırılırlar.

Kurulum ve taşıması oldukça rahat bir stand türü olmasından kaynaklı sizi oldukça rahatlatacaktır.  Dolayısıyla bu standlar, aynı zamanda geçmeli vakum stand için de iyi bir örnektir.

Bu ürün teşhir standı veya tanıtım standı, özelinde üretilmiş çantalarında rahatlıkla taşınıp, defalarca farklı noktalardaki tanıtım çalışmalarında defalarca kullanılabilmektedirler.

Vakum Oval Standlar için, bizimle iletişime geçin. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.