Site Rengi

Ahşap Pleksi Broşürlük Standı

Min. 10 Adet
Ahşap Pleksi Broşürlük Standı

Ahşap Pleksi Broşürlük nerelerde kullanılır ve kullanım ücretleri nelerdir? Eğitim kurumlarında, kırtasiyelerde, eczanelerde, yayınevlerinde, hastanelerde, kısacası bütün özel kamu ve kuruluşlarda, çok fazla tercih edilen broşürlüklerden bir ürünü Bahçeşehir Üniversitesi talebi üzerine, “Future Campus” adını verdikleri yeni yerleşkeleri için ürettik. Ürün A4 ebatındaki, dergi ve broşürler için üretildi. Böylece Ahşap Pleksi Broşürlük ürünü ortaya çıktı.

Ürün özelinde bir değerlendirme yapacak olursak, pleksi, ahşap ve krom ayaktan meydana gelmiştir. Bu şekilde kategorilendirdiğimizde ürüne Ayaklı Pleksi Stand, demek doğru olacağı gibi Ahşap Ayaklı Föylük demekte yanlış olmaz. Malzemeler ürün özelinde eşit oranda dağılmıştır. Krom ayakla beraber Metal Stand kategorisine bile sokabiliriz. Çift taraflı kullanımı ile aynı zamanda bir ada(orta) stanttır.

Köşe bükümler oluşturulup malzeme birleştirildikten sonra bir süreliğine sıkım dediğimiz, özel işlemler uygulanmıştır. Böylece sağlamlık ve görsellik desteklenmiştir. Baskılar yine doğal ahşap görünümü üzerine UV olarak, uygulanmıştır.

Ahşap Pleksi Broşürlük talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.