Site Rengi

Pleksi Tesbih Standı Fiyatları

25.03.2020
22.717
Pleksi Tesbih Standı Fiyatları

Pleksi Tesbih Standı Fiyatları, tesbih gibi aksesuarlar birbirinde farklı renk, taş ve benzeri ayrıştırıcı özellikleri olan aksesuarlardır. Bu aksesuarların tanıtımı için, ürünü ön plana çıkaracak stand türleri tercih edilmelidir. Birden fazla stand türü ve bu stant türleri kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılmaktadır.

Aksesuar ürünlerinin sergilenmesi güzel bir pazarlama pazarlama argümanı olup iyi kullanılması gerektir. Tesbih Standı bu noktada Bu ürünün satışının etkili biçimde yapılabilmesi için geliştirilmiş araçtır.

Bütün takı ve aksesuar ürünlerinde olduğu gibi, tesbih turavit aksesuarların sergilenmesinde doğru formun tercih edilmesi son derece önemlidir. Ürünün öne çıkması ve kolay erişilebilir olması için tasarımda hassas detaylı dikkatle uygulanması son derece kritiktir. Biz üretimini yaptığımız stand ürünlerinin tamamında, pazarlama tekniklerini dikkate alarak ürün geliştiriyoruz.

Bu noktada sektör standartlarında üretilen hazır ürünleri tercih edebilmeniz elbette mümkündür. Ancak özel ürünlerin teşhiri için ve özel alanlarda kullanım söz konusu ise, mutlaka size özel tasarımın yapılması gerekir. Biz KheironStand olarak AR-GE noktasında, size en etkin desteği sunabiliyoruz.

pleksi-tesbih-standi-fiyatlari

Günümüzde birçok kişinin kullandığı aksesuarlardan biri olan tesbihlerin sergilendiği tesbih standlarını, alışveriş merkezlerinde, aksesuar satışı yapan mağazalarda ve bijuteri dükkanlarında görmek mümkündür.

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan bu standlar, tesbihin boyutları, renkleri ve şekillerine bağlı olarak seçilebilmektedir.

Tesbih standları, üzerinde ne kadar tesbih teşhir edileceğine bağlı olarak da farklılaşabilmektedir. Zira, üzerinde sadece birkaç tesbihin sunulduğu standlar olduğu gibi, onlarca, hatta yüzlerce tesbihin yer aldığı stand seçenekleri de mevcuttur.

Bütün seçenekler arasında sizin tasarım konseptinize en uygun olanı seçmek , modelleri ve fiyatları beraber değerlendirmek için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kuruyemiş Teşhir Ekipmanları

Pleksi Tesbih Standı Çeşitleri

Tesbih standlarının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Burada asıl önemli olan, tesbih satışı veya sergisi yapacakların stand ihtiyaçlarının ne olduğudur. Zira, çok basit ve sade tesbih standları olduğu gibi oldukça dikkat çekici ve müşterilerde ilgi uyandıran, kompleks tasarımları haiz stand modelleri de mevcuttur.

Tesbihlerin renklerine, uzunluk ve tane boyutuna bağlı olarak çok sayıda stand kullanımı mümkün olabilmektedir. Bütün çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçtiğinizde adetli siparişleriniz için, sizinle yakından ilgileneceğiz.

Tesbih standı çeşitleri; esasında belli standartlara sahiptir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi; ürünün sizin istediğiniz koşullara uygun biçimde tasarlana bilmesi de mümkündür. Bir size bu noktada özgün Ürün tasarımı desteği sunabiliyoruz.

İlginizi çekebilir: Telefon Standı

Tesbih Standı Fiyatları

Tesbih standlarında fiyatı en fazla etki eden faktörler kuşkusuz standın imal edildiği malzeme ve stand boyutları ile beraber malzemenin kalınlığıdır. 

Pleksiden sade bir tasarım ile imal edilen standlar ucuz olabilirken, ahşap, metal ve cam gibi daha pahalı malzemelerden üretilen, büyük ve farklı tasarımları mevcut olan ürünlerin fiyatları da yükselebilmektedir. En uygun fiyat teklifleri için firmamız ile bağlantı kurabilir ve en doğru bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tesbih standı fiyatları, firmamızın yüksek kalite standartları vizyonu kapsamında, olabilecek en uygun tercih ile sizlere sunulur. Bu noktada bizim uygun fiyatlı tesbih standı çeşitlerimizi tercih edebilir ya da dilerseniz özel tasarım stantları en uygun fiyatlarla bizden alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye şu an ulaşabilir ve siparişlerinizi bize ileterek markanıza özel standların üretimine hemen başlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.